Archiwum 2012/2013

formacje podstawowe wraz z harmonogramem

W roku szkolnym 2012/13 powiat wrzesiński we współpracy z Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu kontynuuje realizację projektu "Wrzesiński standard - wielkopolska jakość. Doskonalenie nauczycieli powiatu wrzesińskiego".
Trzecia edycja projektu „Wrzesiński standard - wielkopolska jakość. Doskonalenie  nauczycieli powiatu wrzesińskiego”
24 października rozpoczyna się realizacja trzeciej edycji projektu Wrzesiński standard – wielkopolska jakość. Doskonalenie  nauczycieli powiatu wrzesińskiego. Na początek przewidziano warsztaty „Praca w grupach na lekcjach języka obcego – rozwijanie kreatywności i umiejętności językowych ucznia”. Realizacja projektu możliwa jest dzięki współpracy z Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu podjętej w 2010 roku przez powiat wrzesiński oraz współfinansowaniu zagwarantowanemu przez współpracujące w ramach projektu gminy naszego powiatu.
W przedsięwzięciu mogą uczestniczyć nauczyciele ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu wrzesińskiego. Zgodnie z tegorocznym harmonogramem zorganizowane zostaną warsztaty szkoleniowe dla 22 grup pedagogów z wybranych zespołów przedmiotowych. W szkoleniach weźmie udział około 800 osób.
Szkolenia odbywają się w placówkach oświatowych powiatu wrzesińskiego.
WEiKF

Kształcenie myślenia matematycznego uczniów klas młodszych /dzieci w wieku przedszkolnym w oparciu o doświadczenia dzieci

« wstecz

Newsletter