Uwaga! Zmiana sposobu aplikowania o dotacje. Spotkanie szkoleniowe dla organizacji pozarządowych.

Informujemy, że oferty składane w otwartych konkursach ofert ogłaszanych przez Zarząd Powiatu Wrzesińskiego na 2020 r. będą musiały zostać wygenerowane przez aplikację eNGO (generator wniosków).
W związku z tym zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne spotkanie informacyjno-szkoleniowe z zakresu obsługi generatora wniosków eNGO
Szkolenie odbędzie się 9 grudnia 2019 r. w godz. 15.30-17.00 w sali konferencyjnej Powiatowego Urzędu Pracy we Wrześni.
Rejestracji uczestników (maksymalnie dwóch przedstawicieli organizacji) prosimy dokonywać telefonicznie pod nr  61 640 44 64 lub mailowo na adres magdalena.frydryszak@wrzesnia.powiat.pl, w terminie do 05.12.2019 r.
 

Zjazd organizacji pozarządowych Subregionu Konińskiego

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków organizacji pozarządowych wraz z rodzinami, przedstawicieli samorządów oraz mieszkańców powiatów: konińskiego, słupeckiego, gnieźnieńskiego, tureckiego, kolskiego, wrzesińskiego i miasta Konin do udziału w Zjeździe organizacji pozarządowych Subregionu Konińskiego, który odbędzie się w dniu 26.10.2019 r. o godzinie 15.00 w GOK w Kazimierzu Biskupim.

  • Plakat Zajazd organizacji pozarządowych Subregionu...

Spotkanie szkoleniowe dla organizacji pozarządowych

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu powiatu wrzesińskiego na szkolenie z zakresu aspektów prawnych funkcjonowania organizacji pozarządowych.

Spotkanie szkoleniowe dla organizacji pozarządowych

W dniu 26 kwietnia 2017 r. w godz. 15.00-19.00, w sali konferencyjnej Powiatowego Urzędu Pracy we Wrześni, odbyło się spotkanie szkoleniowe dla przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu powiatu wrzesińskiego, pn. „Zamknięcie księgowe roku w organizacji pozarządowej - najważniejsze informacje.”

Newsletter