• Między nami kobietami 2021 PLAKAT

Między nami kobietami

Łączenie wielu obowiązków, natłok spraw wymagających natychmiastowej uwagi, liczne zadania w domu i pracy – w codziennym zabieganiu nietrudno zapomnieć o sobie. Doskonale wiedzą o tym kobiety, które rzadko znajdują chwilę na odpoczynek i troskę o własne zdrowie. Powiat wrzesiński wychodzi im naprzeciw, już po raz trzeci organizując bezpłatne spotkanie pod nazwą „Między nami kobietami”.

Wydarzenie, które odbędzie się 4 września w Nowym Folwarku w kompleksie „Na skraju lasu” (Country Club), to doskonała okazja, by zadbać o dobrą formę fizyczną i psychiczną, zapomnieć o troskach i najzwyczajniej w świecie odpocząć od przyziemnych spraw. W programie przewidziane jest spotkanie poświęcone odpowiedniej pielęgnacji twarzy oraz trychologii (nauce zajmującej się leczeniem dolegliwości związanych z włosami i skórą głowy), a także zajęcia, które pokażą, jak zadbać o zdrowy kręgosłup. Na panie, które wezmą udział w wydarzeniu, czeka również nauka podstaw tańca. Podczas „babskiego zlotu” nie może zabraknąć profilaktyki, dlatego poruszymy tematy dotyczące zapobiegania oraz leczenia nowotworów i przy użyciu fantomu nauczymy się we właściwy sposób badać piersi.

Uczestniczki spotkania „Miedzy nami kobietami” powinny przybyć na nie w luźnym, najlepiej sportowym stroju. Należy pamiętać również o zabraniu ze sobą maty do ćwiczeń. Zajęcia będą odbywać się w małych grupach, co zapewni paniom możliwość aktywnego udziału w każdej z zaplanowanych części i ułatwi integrację. Wydarzenie zakończy się poczęstunkiem, a na każdą z uczestniczek czekać będą niespodzianki. Kobiety w wieku od 18 do 60 lat chętne do udziału w wydarzeniu zapraszamy do kontaktu z Wydziałem Promocji, Spraw Społecznych i Sportu – zapisy pod numerem: 61 640 44 73. Deklarację udziału można pobrać poniżej.

Monika Tomczak

 

Newsletter