Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr/1

Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr/1.

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego we Wrześni z dnia 09.12.2017 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego we Wrześni z dnia 06.12.2017 r.w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi dotyczy: jakości wody z wodociągu publicznego w Kaczanowie zaopatrującego w wodę mieszkańców miejscowości: Kaczanowo, Białężyce, Biechowo, Bierzglinek, Nowa Wieś Królewska, Obłaczkowo, Osowo.

List Wojewody Wielkopolskiego

List Wojewody Wielkopolskiego na temat podjętych działań i udzielanej pomocy po przejściu nawałnicy w dniu 11.08.2017 r.

SMS-y ostrzegawcze na życzenie

System ostrzegania przez wiadomości tekstowe wysyłane na telefony komórkowe już działa. Wystarczy ściągnąć aplikację na smartfona lub wysłać SMS-a z odpowiednim kodem.
  • świnka

Zagrożenie dla trzody

Afrykański pomór świń (ASF) to szybko szerząca się, zakaźna choroba wirusowa, na którą podatne są świnie domowe oraz dziki. Ludzie nie są wrażliwi na zakażenie wirusem ASF, w związku z czym choroba ta nie stwarza zagrożenia dla ich zdrowia i życia.

Grypa sezonowa/AH1N1 - czy wiesz jak się zachować?

Newsletter