Zapraszamy na kino samochodowe!

Kino Trójka we współpracy ze Starostwem Powiatowym we Wrześni organizuje bezpłatny pokaz filmu Green Book w nietypowych warunkach.

28 sierpnia (piątek) o godz. 21 plac przy Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii w Grzymysławicach zamieni się w nietypową salę kinową. Widzowie rozsiądą się jednak w fotelach we własnych samochodach, by obejrzeć obsypany nagrodami Green Book. To historia drobnego cwaniaczka, który podejmuje pracę w charakterze szofera ekstrawaganckiego muzyka. Panowie wspólnie wyruszają w wielotygodniowe tournée, zabierając kinomanów w niezwykłą podróż.

Bezpłatne wejściówki na pokaz kina samochodowego można odbierać we wrzesińskim Kinie Trójka przy ul. Koszarowa 14 (ilość miejsc jest ograniczona). To okazja, by nie tylko obejrzeć oscarowe dzieło amerykańskiej kinematografii, ale również wziąć udział w nietypowym wydarzeniu. Serdecznie zapraszamy!

(red.)

 

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW POKAZU:

- wjazd na teren pokazu wyłącznie dla samochodów osobowych do 2 m wysokości,

- bilety okazywane są przez zamknięte okno samochodu, w razie konieczności uchylenia okna należy mieć założoną maseczkę lub przyłbicę,

- zajmując miejsce należy stosować się do poleceń obsługi technicznej,
 
- odbiór dźwięku następuje z własnego odbiornika radiowego,

- nie wolno wysiadać z samochodu w czasie trwania pokazu,

- podczas wydarzenia nie wolno palić wyrobów tytoniowych i pić alkoholu,

- bramki na teren pokazu otwierane są na o godz. 20.15, a zamykane o godz. 20.55. Osoby spóźnione nie będą wpuszczane na teren pokazu,

- podczas pokazu w jednym samochodzie mogą przebywać maksymalnie 2 osoby,

- na terenie pokazu nie ma możliwości skorzystania z toalety,

- osoby uczestniczące w pokazie zobowiązane są do wyłączenia na czas trwania seansu świateł w pojazdach oraz innych urządzeń emitujących światło lub dźwięk.

Regulamin kina samochodowego

  • Kino Samochodowe

Newsletter