Przyznanie nagród sportowych za 2023 rok

Zarząd Powiatu Wrzesińskiego uchwałą nr 16/2024 z dnia 4 czerwca 2024 roku przyznał nagrody sportowe powiatu wrzesińskiego dla zawodników za osiągnięte wyniki sportowe oraz nagrody dla trenerów prowadzących szkolenie zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym.
Poniżej lista wyróżnionych zawodników:
– Kamil Dobiecki,
– Dagmara Haremza,
– Mikołaj Zając,
– Jagoda Gruszczyńska,
– Jakub Rodziak,
– Bartosz Kałużny,
– Mariusz Węglewski,
– Małgorzata Stępniak,
– Mateusz Dominik,
– Karol Kostrzewa,
– Maja Biernacka,
– Weronika Przybysz,
– Krystian Haremza,
– Michał Filipczak,
– Marta Zimna,
– Natasza Klimko,
– Wiesław Zimny,
– Mateusz Stępniak,
– Witold Rzymski,
– Karolina Cieślak,
– Mikołaj Przyjemski,
– Martyna Guzowska,
– Gracjan Wyrozumialski,
– Lena Wrzaskowska,
– Marta Wysocka,
– Zuzanna Chojnacka,
– Amanda Osiewicz,
– Nikola Dębicka,
– Roksana Dębicka,
– Wiktoria Kuś,
– Marika Walkowiak,
– Julia Wieczorek,
– Klara Domachowska,
– Julia Albrecht,
– Amelia Kajewska,
– Kamila Dziarnowska,
– Maria Pecyna,
– Aniela Długosz,
– Martyna Muszyńska,
– Oskar Pawlak,
– Jakub Glinka,
– Marcelina Nowicka,
– Oliwia Nowak,
– Maciej Piekarski,
– Matylda Kamińska,
– Patrycja Katulska,
– Zuzanna Czerniak,
– Viktoriia Poberezhna,
– Gabriela Kaczmarek,
– Ines Wejerowska,
– Zofia Wejerowska,
– Martyna Szarzyńska,
– Amelia Strzelczyk,
– Oliwia Kubsik,
– Daria Konieczna,
– Amelia Brandt,
– Jagoda Jagielska,
– Wojciech Bartkowiak,
– Wojciech Ruta,
– Wojciech Pigłowski,
– Jan Krzywdziński,
– Martyna Pietryga,
– Iga Janas,
– Michalina Janas,
– Sara Wilczyńska,
– Amelia Kaźmierczak,
– Zuzanna Waszczuk,
– Maja Kaźmierczak,
– Jakub Filipczak,
– Martyna Wojciechowska,
– Marcelina Mgłosiek,
– Szymon Zieliński,
– Martyna Zielińska,
– Rafał Zieliński,
– Adrian Stengert,
– Julia Knopkiewicz,
– Apolonia Michałowska,
– Zuzanna Miśkiewicz,
– Hanna Częszak-Żelazna,
– Jakub Czech,
– Dominik Kubicki,
– Michalina Kubicka,
– Wojciech Matysiak,
– Weronika Macioszek,
– Witold Żelazny,
– Wawrzyniec Żelazny,
– Rozalia Maciejewska,
– Wiktoria Kwapinska,
– Antonina Musiałowska,
– Antoni Kuśmierek,
– Marcelina Lesińska,
– Lilianna Kuśmierek,
– Paweł Wróbel,
– Bartosz Szmudziński,
– Maja Dusza,
– Mikołaj Komisarek
oraz trenerów:
– Tomasz Haremza,
– Przemysław Pawlak,
– Mariusz Węglewski,
– Arkadiusz Borowicz,
– Mateusz Zarzecki,
– Leszek Nowacki,
– Bartosz Darul,
– Anna Dziekan,
– Mateusz Biegański,
– Szymon Kaczmarek,
– Damian Obtułowicz.