Nowa przychodnia we Wrześni

W najbliższym czasie w ramach działalności „Szpitala Powiatowego we Wrześni” spółka z o.o. powstanie nowa Przychodnia Lekarza Rodzinnego.

Przychodnia zagwarantuje pacjentom kompleksową opiekę lekarską i pielęgniarską – nad dorosłymi i dziećmi. Będzie działać w programie „Szpital Przyjazny Kombatantom”, który ułatwi kombatantom i osobom represjonowanym dostęp do podstawowej i specjalistycznej opieki medycznej oraz szerokiej diagnostyki na zasadach uzgodnionych w porozumieniu realizowanym przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Przychodnia zagwarantuje pacjentom pobieranie materiału do badań oraz pomiar ciśnienia tętniczego, glukozy i wykonanie EKG na miejscu (wyniki badań przesyłane będą w systemie komputerowym). Umożliwi wykonanie badań z zakresu diagnostyki w ramach pracowni: USG, endoskopii, tomografii komputerowej i EKG. Posiadać też będzie osobny punkt szczepień.

Z przychodnią współpracę podejmą lekarze medycyny: Emilia Olejniczak, Beata Owczarzak, Marta Bachorz-Mormon, Przemysław Dropiński i Dawid Kaczmarek.
Przychodnia będzie przyjmować w godzinach od 8.00 do 18.00 od poniedziałku do piątku, natomiast rejestracji będzie można dokonać telefonicznie bądź osobiście już od godziny 7.00. System zapisów pacjentów umożliwi przyjęcia na daną godzinę, bez oczekiwania.

Informujemy, że siedziba lekarza rodzinnego będzie mieścić się w głównym budynku Przychodni na ulicy Słowackiego 2, na I piętrze (dawny Specimed). Bliższe informacje pod numerem telefonu: 61 437 05 87 lub 61 437 06 23.
W Szpitalu Powiatowym funkcjonują poradnie specjalistyczne działające w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia: rehabilitacyjna, wad postawy, logopedyczna, neonatologiczna, reumatologiczna, medycyny sportowej i onkologiczna. Ich świadczenia są bezpłatne do wartości limitu określonego umową zawartą z NFZ.

Ponadto „Szpital Powiatowy we Wrześni” spółka z o.o. współpracuje z Wielkopolskim Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie, ul. Garbary 15, 61-866 Poznań. Z konsultacji lekarzy specjalistów z zakresu chemoterapii i radioterapii mogą bezpłatnie skorzystać mieszkańcy powiatu wrzesińskiego.
Szpital Powiatowy Sp. z o.o.

lek. med. Krystyna Dudzińska
dyrektor Szpitala Powiatowego

« wstecz