Zarezerwuj termin wizyty w Wydziale Komunikacji i Transportu

Chcesz zrejestrować samochód? Odebrać prawo jazdy? Nie musisz stać w kolejce! Umów się przez Internet.

Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego we Wrześni jest jednym z tych, które obsługują najwięcej interesantów. Codziennie swoje sprawy załatwia tam kilkadziesiąt osób. Zasady funkcjonowania wydziału zmieniały się w ciągu ostatnich kilku miesięcy parokrotnie. Wszystko po to, by utrzymać ciągłość pracy i mimo pandemii jak najsprawniej obsługiwać interesantów. Dodajmy, że wydział nie przerwał pracy nawet na jeden dzień. Teraz ma być jeszcze wygodniej.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych interesantów oraz komfort załatwiania spraw uruchomiona została usługa internetowej rezerwacji wizyt w Wydziale Komunikacji i Transportu. W paru prostych krokach można wygodnie umówić się na dogodny dzień i godzinę bez konieczności oczekiwania w kolejce. Interesanci chcący załatwić sprawę bez uprzedniego umówienia terminu w dalszym ciągu są obsługiwani według kolejki.

Przypominamy, że Wydział Komunikacji i Transportu obsługuje interesantów w poniedziałki w godz. 8.30-15.30 i od wtorku do piątku w godz. 7.30-14.30. Internetowa rezerwacja terminu możliwa jest na stronie: rejestracja.wrzesnia.powiat.pl.

Klara Skrzypczyk

« wstecz

Newsletter