Aktualności

Polub profil powstania

Polub profil powstania

2017.12.05

Na Facebooku ruszył fanpage poświęcony obchodom stulecia powstania wielkopolskiego w powiecie wrzesińskim.

-

Na pomoc potrzebującym

2017.12.04

Ciężko policzyć, ile litrów zupy ugotowano przez 15 lat istnienia Jadłodajni im. Brata Alberta we Wrześni i ile nakarmiono osób. Ale jedno jest pewne – jadłodajnia pomaga nie tylko zaspokoić głód, ale także potrzebę bycia z drugim człowiekiem.

-

Cyfryzacja w geodezji

2017.12.04

Powiat wrzesiński podpisał umowę na opracowanie mapy zasadniczej numerycznej dla gminy Września w ramach projektu wprowadzenia e-usług w Wydziale Geodezji.

 

Nowy CEPiK – wersja 2.0

Nowy CEPiK – wersja 2.0

2017.12.03

13 listopada Ministerstwo Cyfryzacji uruchomiło zmodernizowany System Informatyczny Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców (CEPiK 2.0) w części dotyczącej centralnej ewidencji pojazdów (CEP). 

20 lat minęło

20 lat minęło

2017.12.02

Warsztat Terapii Zajęciowej we Wrześni obchodzą w tym roku swoje dwudziestolecie. Jubileusz świętowano 30 listopada. 

Nowa strona powiatu

Nowa strona powiatu

2017.12.02

30 listopada ruszyła nowa strona internetowa powiatu wrzesińskiego.

Twoje światła- Twoje bezpieczeństwo

Twoje światła- Twoje bezpieczeństwo

2017.12.01

W naszym powiecie nieodpłatnie można sprawdzić prawidłowość ustawienia i stanu świateł w pojazdach oraz uregulować je w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w Bierzglinku.

-

Koncert kolęd Justyny Steczkowskiej

2017.12.01

Diwa obdarzona niesamowitym, czterooktawowym głosem zaśpiewa we Wrześni najpiękniejsze kolędy i pastorałki.

-

Nowy numer Przeglądu Powiatowego

2017.12.01

Zapraszamy do lektury!

Closterkeller we Wrześni

Closterkeller we Wrześni

2017.11.30

2 grudnia o 19 w auli Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni zagra legenda polskiego rocka gotyckiego – Closterkeller.