Zapraszamy na konferencję

Już po raz dziesiąty z inicjatywy Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 6 we Wrześni i jej dyrektora Dariusza Andrzejewskiego odbędzie się popularno-naukowa konferencja poświęcona nowoczesnym technologiom w edukacji. Organizatorzy, wśród nich Starostwo Powiatowe, zapraszają 1 i 2 lutego.

Czy wirtualna i powiększona rzeczywistość mogą znaleźć zastosowanie w edukacji? Jak wykorzystać możliwości virtual reality i augmentem reality we współczesnej szkole i codziennym życiu? Czym są STEAMowe lekcje? Co oznacza Code for Green – nowy wymiar edukacji?
Na te i wiele innych pytań będą się starali odpowiedzieć uczestnicy kolejnej konferencji z cyklu Lepsza edukacja, organizowanej przez Samorządową Szkołę Podstawową nr 6 we Wrześni wraz z Urzędem Miasta i Gminy we Wrześni oraz Starostwem Powiatowym we Wrześni. 
Konferencja odbędzie się 1 i 2 lutego. Zapowiedzieli w niej udział przedstawiciele Ministerstwa Edukacji Narodowej, ośrodków naukowych, profesorowie uczelni, kadra menedżerska wdrażająca nowoczesne rozwiązania służące przekazywaniu wiedzy uczniom, a także nauczyciele różnych przedmiotów, dla których zorganizowane zostaną praktyczne lekcje i warsztaty dające przegląd nowych technologii towarzyszących procesowi edukacji. Zaprezentują je wiodące instytuty naukowe i praktycy.
Pierwszy dzień konferencji (1 lutego) poświęcony teoretycznym rozważaniom i dyskusji odbędzie się w Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii w Grzymysławicach – początek o godz. 9.
2 lutego organizatorzy zapraszają do Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II we Wrześni przy ul. Słowackiego 41. Szczegóły w programie konferencji na stronie www.lepszaedukacja.pl.

Konferencji towarzyszyć będzie prezentacja najnowocześniejszych urządzeń i programów możliwych do wykorzystania w procesie nauczania w szkołach.                        

(mol)

  • POSTER

« wstecz

Newsletter