Nagrody wręczone

W czwartek 24 września w Starostwie Powiatowym we Wrześni odbyło się podsumowanie konkursu fotograficznego „Żniwa w obiektywie”. Nagrodzone zdjęcia można oglądać na wystawie przy pochylni dla niepełnosprawnych od strony parkingu urzędu.

Mieszkańcy powiatu zgłaszali do konkursu fotografie w jednej z trzech kategorii: krajobraz, maszyny i sprzęt rolniczy oraz praca na roli. Komisja konkursowa wybrała laureatów oraz wyróżnionych, o czym informowaliśmy w poprzednim numerze „Przeglądu Powiatowego”.  Podczas czwartkowego spotkania ze starostą wrzesińskim Dionizym Jaśniewiczem w sali konferencyjnej starostwa autorzy nagrodzonych zdjęć opowiadali o kulisach ich powstania oraz swoim hobby, jakim jest fotografia. Każdy z nich otrzymał zestaw gadżetów powiatowych, pamiątkowy dyplom oraz nagrodę, którą był bon na zakup sprzętu AGD/RTV.

Tego dnia uruchomiona została również wystawa przedstawiająca zwycięskie fotografie w konkursie „Żniwa w obiektywie”. Znajduje się ona na parkingu Starostwa Powiatowego we Wrześni, na który można wejść od strony ul. Chopina lub ul. 3 Maja. Zachęcamy do oglądania!

Mateusz Maserak

 

  • Podsumowanie konkursu
  • Podsumowanie konkursu

 

« wstecz

Newsletter